ROĐENDANSKE ZABAVE U NAŠOJ ŠKOLI

U našoj školi možete prirediti nezaboravnu rođendansku proslavu za vaše mališane.

Udruga Prijatelji KŠC-a „Ivan Pavao II“ je krenula sa projektom organizacije rođendanskih zabava u prostorijama produženog boravka naše škole. Ideja nam je da u predivnom, savršeno bezbjednom ambijentu sa jedinstvenim sadržajima koji su u skladu sa najvišim svjetskim standardima, prijatnim i nasmijanim osobljem, omogućimo nezaboravne trenutke za naše najmlađe i najslađe. Puno ideja i profesionalna organizacija rođendana čine nas posebnim, jer smo sigurni da pravimo najljepše rođendane u gradu.

Dragi roditelji, Udruga Prijatelji KŠC-a „Ivan Pavao II“  vam je pripremila više različitih rođendaonica od kojih, u dogovoru s vašim mališanima, možete odabrati onu koja vam se najviše dopada, ili iznenadite vaše dijete i poklonite mu rođendan koji će dugo pamtiti. Neka vaše dijete uživa u proslavi rođendana iz svoje mašte.

 

 

 

 

 

 

 

Na raspolaganju roditeljima je i prostorija za odrasle.

U prilogu možete vidjeti fotografije sa prethodne dvije proslave!