Priredba povodom Uskrsa u našoj školi

Dana 16. travnja 2014 god. u atriju KŠCa u Bihaću održana je uskrsna priredba koju su učenici ove škole pripremali zajedno sa svojim profesorima. Upriličeno je deset točaka koje su se nizale ovim redosljedom: prvo nam se predstavio zbor KŠC-a predvođen prof. Mirjanom Markovinović uz pjesmu ”Po ovoj gozbi uskrsnoj”, nakon zbora drugu točku su izveli učenici područne škole Harmani II – Žegar pod vodstvom s.Ane Iveljić.

Oni su nam prikazali kako se zIMG_3565apravo i desio Uskrs svojim igrokazom pod nazivom ”Prazan grob”.

Treću točku je izvela učenica Ia razreda Srednje medicinske škole KŠC-a, Ajla Hrnjica, sviranjem trube pod nazivom Menuette. Nakon naše učenice na sceni su nam se pridružili učenici VI razreda. Pod vodstvom prof.Nejre Suljić izveli su igrokaz ”Najljepši nam dan osvanu”. Petu točku izveli su naši sljedeći gosti iz Muzičke škole u Bihaću, koji su pod vodstvom prof. Kristine Bulić izveli prigodn2014-04-16 17.45.04u pjesmu ”Božja ljubav,tvoja snaga“.

Nakon ove pjesme s još jednom su nam se na sceni pridružili framaši iz Bihaća, koji su pod vodstvom Emilije Vuković izveli pjesmu ” Žena pod križem”.

Narednu točku izveli su učenici Srednje medicinske škole pod nazivom ”Bring me to life”  koju su pripremili sa prof. Vedranom Mihićem. Osmu točku izveli su Iva Franjić i Marjan Jurić, učenici VII razreda pod nazivom ”Uskrsna priča”. Kao deveti učesnici predstavili su nam se gimnazijalci pod vodstvom prof.Ines-Ivane Rajković-Ružnić. Oni su nam kroz malo smijeha igrokazom ispričali jednu poučnu uskrsnu priču. I posljednji učesnici po drugi put na sceni bila je FRAMA Bihać uz pjesmu ”Da te samo dotaknem”.

Cijeli program pripremile su učenice III razreda Monika Jurić i Lucija Šimić zajedno sa prof. Franjom Jurićem.

Slike možete pogledati OVDJE

Autor: Monika Jurić